This website has been archived. For the latest information about WorldSkills Europe please visit worldskillseurope.org.

UNOX

UNOX jest producentem wysokowydajnych pieców komercyjnych z siedzibą w Padwie we Włoszech. Nasze badania i rozwój trwały przez ponad 30 lat, aby wyróżnić nas jako światowego producenta z największą liczbą sprzedanych jednostek i pieców z certyfikatem ENERGY STAR®.

W UNOX projektujemy, produkujemy i oferujemy inteligentne rozwiązania, które spełniają każdą potrzebę gastronomiczną. Zawsze koncentrujemy się na opracowywaniu przełomowych, świadomych ekologicznie rozwiązań, które oszczędzają energię i zasoby środowiskowe. UNOX to prawdziwa fabryka know-how, która stosuje wewnętrzny proces produkcji, który pozwala nam mieć maksymalną kontrolę nad jakością produktów, działając na całym świecie w ponad 42 oddziałach.

Oferujemy najnowocześniejsze usługi i doświadczenie łączące najciekawsze trendy w świecie zaawansowanych technologii z potrzebami branży gastronomicznej. Możemy pochwalić się najszerszą ofertą pieców komercyjnych na rynku, która obejmuje piece konwekcyjne, szybkobieżne i konwekcyjno-parowe. Wprowadziliśmy również rewolucyjne rozwiązania w zakresie przechowywania gorącej żywności. Nasza oferta pieców komercyjnych spełnia wszystkie wymagania kulinarne, technologiczne i przestrzenne.

Po sprzedaży gwarantujemy niezrównaną pomoc techniczną i kulinarną, aby umożliwić użytkownikom końcowym pełne wykorzystanie naszych rozwiązań i dostosowanie ich do potrzeb biznesowych. Nasza usługa jest uzupełniona kilkoma aplikacjami, które zostały opracowane we własnym zakresie w celu poprawy doświadczenia UNOX. Dbamy o każdy możliwy aspekt, aby każda firma, która z nami współpracuje, odniosła sukces.

Subscribe to our newsletter

I declare that I know and accept the provisions of the Regulations of the Foundation for the Development of the Education System.

This website uses cookies. Using the website means that you agree that cookies are saved or read according to the settings of your browser. Privacy Policy

Subscribe to our newsletter

I declare that I know and accept the provisions of the Regulations of the Foundation for the Development of the Education System.